Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 10.12.2019 12:25
  • Son Güncelleme: 10.12.2019 12:25

pa.edu.tr: 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

nda son gelişmeler yakından takip ediliyor. 2019 1. dönem kapsamında alımları bekleyen vatandaşlar, son aşama olan sözlü mülakatların tamamlanmasının üzerinden iki geç geçmesi ile birlikte heyecanlı bekleyişe deam ediyor. Peki, 2019 1. dönem ?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakatları 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Sözlü mülakatlara katılan adaylar göreve başlama umuduyla heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar...

2019 1. DÖNEM BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli olmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 ay içerisinde açıklanması düşünülüyor. Buna göre, sonuçların kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

POLİS AKADEMİSİ DUYURULARI İÇİN TIKLAYIN

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.