Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.12.2019 12:38
  • Son Güncelleme: 09.12.2019 12:38

personel alımı başvuru şartları neler? 2019 DİB başvuru nasıl yapılır?

tarafından geçtiğimiz hafta personel alımına ilişkin ilan yayımlanmıştı. Toplam 10 adet personel alımı için kadrolar duyuruldu. Bu bağlamda, hangi kadrolara alım yapılacağı konusunda araştırmalar sürüyor. Peki, başvuru şartları neler? 2019 DİB başvuru nasıl yapılır?

DİB personel alımı başvuru nasıl yapılır?

Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı başvuruları başlıyor. Başkanlık tarafından 2 Aralık'ta yayımlanan ilana göre, lisans mezunu 2 prodüktör, önlisans mezunu 2 ve lisans mezunu 2 kameraman, ön lisans mezunu 2 montajcı ve ön lisans mezunu 2 ses kayıtçısı olmak üzere toplam 10 adet personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı başvuru şartları neler? 2019 DİB başvuru nasıl yapılır? İşte merak edilen soruların yanıtı...

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU NE ZAMAN?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar, 10 - 24 Aralık 2019 tarihleri arasında (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/Kurumdisi) adresi üzerinden sınav başvuru formunu doldurduktan sonra başvurularını onaylatmak üzere aynı tarihlerde istenen belgelerle birlikte herhangi bir il veya ilçe müftülüğüne şahsen müracaat edeceklerdir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.