Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 06.12.2019 09:11
  • Son Güncelleme: 12.12.2019 10:51

personel alımı yeni başvuru şartları açıklandı! 'de yayımlandı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü () personel alımı ilanları vatandaşlar tarafından heyecanla beklenirken başvuru şartlarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 19 Kasım 2019 Salı tarihinde 'de yayımlanan ilan ile personel alımı şartlarındaki değişiklikler kamuoyuna açıklandı.

PTT personel alımı yeni başvuru şartları açıklandı!

Türkiye'nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) tarafından belirli dönem aralığında personel alımı yapılıyor. Bu anlamda PTT personel alımı ile ilgili kadrolar ve bu kadrolarda istihdam edilecek personeller için asgari mezuniyet şartları açıklandı. PTT, Sözleşmeli Personel Yönetmeliği'nde değişiklikler yaptı.

MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2020 PTT PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

PTT personel alımına dair henüz bir açıklama gelmedi. Ancak yeni yönetmeliğin Resmi Gazete'de yayımlanması ile birlikte gözler 2020 yılının ilk aylarına çevrildi.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.