Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 06.12.2019 09:24
  • Son Güncelleme: 17.12.2019 16:54

Bekçi alım ilanları ve bekçi alımı şartları açıklandı

tarafından yeni bekçi alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre İŞKUR üzerinden 12 ilimizde bekçi alımı yapılacak. Bekçi alımı başvurusuna en az ilköğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvurular İŞKUR'un internet sayfası üzerinden yapılacak olup, başvuru sayfasına ait link, haber içeriğinde verilmiştir.

Bekçi alım ilanları ve İŞKUR bekçi alımı şartları açıklandı

İŞKUR tarafından açıklanan bekçi alım ilanları tüm yurtta ilgiyle karşılandı. Bekçi alım ilanlarına bayahı bir ilgi oldu. İlanlara göre İŞKUR, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 29 Aralık 2019 tarihine kadar 12 ilimizde bekçi alımı yapacak.

İŞKUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR BEKÇİ ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İŞKUR iş ilanları iş arayan binlerce vatandaş tarafından sorgulanmakta. İŞKUR iş ilanları sayfasında en dikkat çeken ilanlar bekçi alımı iş ilanları olmakta. Türkiye'nin farklı illerinde çok sayıda bekçi alımı yapılmakta. İŞKUR üzerinden alımı yapılacak olan bekçi alımlarına başvurular 29 Aralık'a kadar yapılmakta. Bekçi alımı başvurusunda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul ve ilköğretim mezunu olmaları.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.