Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.12.2019 17:23
  • Son Güncelleme: 04.12.2019 17:23

temini ön başvuru sonuçları açıklandı! Sonuçlar nasıl ve nereden öğrenilir?

2019 Yılı temini ön başvuru sonuçları, başvuru yapan adaylar tarafından merak ediliyordu. Muvazzaf astsubay temini ön başvuru sonuçları açıklandı. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "2019 Yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Temini ön başvuru sonuçları yayımlanmıştır. Detaylı bilgiye https://personeltemin.msb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

Muvazzaf astsubay temini ön başvuru sonuçları açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı muvazzaf astsubay alımına ön başvuruda bulunan adaylar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyordu. Muvazzaf astsubay temini ön başvuru sonuçları açıklandı. Bugün Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada sonuçların açıklandığı duyuruldu. Peki, Muvazzaf astsubay temini ön başvuru sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? İşte cevabı...

SONUÇ SORGULAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

MUVAZZAF ASTSUBAY OLMAK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Kuvvet Komutanlıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, en az 4 yıllık fakülte veya yüksekokullardan, ilgili mevzuatla belirlenmiş olan bölümlerin ihtiyaç duyulanlarından mezun olanlar arasından gerekli koşulları taşıyan ve sınavlarda başarılı olan erkek ve bayanları,muvazzaf veya sözleşmeli subay/astsubay olarak almaktadır.Başvuru tarihleri başvuranlarda aranacak nitelikler ve diğer ayrıntılar ulusal basın-yayın organları vasıtasıyla duyurulmaktadır.

Personel teminine ilişkin ilanlar hakkında yazılı basından, Askerlik Şubelerinden ve http://www.tsk.tr internet adresinde bulunan Kuvvet Komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı linklerinden bilgi edinilebilmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.