Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 03.12.2019 10:42
  • Son Güncelleme: 10.12.2019 10:13

ile kamu kurum ve belediyeye KPSS'li KPSS şartsız personel alınacak

Türkiye İş Kurumu 35 il-ilçe belediyenin ve 15 kamu kurumunun personel alım ilanını yayınladı. İlanlara göre toplamda 50 resmi kurum, aracılığı ile farklı mesleklerden ve farklı öğrenim düzeylerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak tam 2650 personel alımı yapacak.

35 Belediye 15 Kamu kurumu için personel alınacak!

İŞKUR tarafından personel alımları tam gaz devam ediyor. 35 belediye ve 15 kamu kurumu İŞKUR üzerinden işçi alımı yapacak. Yapılacak olan personel alımları KPSS'li ve KPSS şartsız olarak yapılacak olup, birçok meslek gurubundan ve en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacaktır. Aşağıda belirtilen belediyelerin ve çeşitli kamu iştiraklerinin iş ilanlarına ulaşmak için takvim.com.tr'yi takip edin

TÜM MEMUR PERSONEL VE İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Personel alımı yapan kamu kurumlarının ve belediyelerin isimleri aşağıda liste haline belirtilmiştir. Verilen kurumların ilanlarını görüntülemek ve hangi mesleklerden personel alımı yapıldığını görmek ve de kadrolara göre başvuru şartlarını, başvuru yerlerini ve diğer detayları öğrenebilmek için aşağıda belirtilen linklere tıklamanız yeterlidir.

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.