Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.11.2019 13:10
  • Son Güncelleme: 21.11.2019 13:10

açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçi alımı ne zaman olacak?

, son zamanlarda en çok aranılanlar arasında ilk sırada geliyor. Bekçi olabilmek için heyecanlı bekleyişini sürdüren adaylar, Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli haberi bekliyorlar. Peki, 2019 1. dönem bekçi alımı ne zaman olacak? ?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 2019 1. dönem kapsamında bekçilik sözlü mülakatları gerçekleştirildi. Bu mülakatların sonucunda başarılı olan adaylar göreve başlayacaklar. Heyecan içinde sonuçları bekleyen bekçi adaylarının gözü kulağı Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli haberde. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçi alımı ne zaman olacak? İşte cevaplar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli olmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 ay içerisinde açıklanması düşünülüyor. Buna göre, sonuçların kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR! Memur alımı haberleri için tıklayın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.