Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.11.2019 11:24
  • Son Güncelleme: 19.11.2019 11:27

nedir?

Binlerce kişiye müjde bugün geldi. 2313 sözleşmeli 322 adet kadrolu personel alımı yapacak. Aile, Çalışma ve ler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklama da 1000 kişi için ASDEP personel alım ilanının bu hafta yayınlanacağı belirtildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca uygulanan Aile Sosyal Destek Programında (ASDEP) görevli personel, veya hizmete ihtiyacı olan vatandaşları belirliyor. İşte başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde

ASDEP personel alımı başvuru şartları nedir?

ASDEP nedir? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk personel alımları ile ilgili açıklama yaptı. Bakan Selçuk 1000 kişi ASDEP personeli alımının ilanlarının bu hafta yayınlanacağını belirtti. Peki ASDEP ne demek? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk işe alımlarla ilgili müjdeleri duyurdu. Bakan Selçuk 2313 sözleşmeli 322 adet kadrolu personel alımı yapılacağını söyledi. Bakan Selçuk bunun dışında 1000 işçi alımı ve 1000 kişi de ASDEP personeli alımının ilanlarının bu hafta yayınlanacağını ve haftaya da başvuruların alınacağını belirtti.

ASDEP NE DEMEK?

ASDEP, aile ve bireylerin sosyal yardım ve sosyal hizmetlere olan ihtiyaçlarının tespiti, ihtiyaca göre sosyal yardım ve sosyal hizmet modellerin planlanması ve uygulanması, gerektiğinde diğer kamu hizmetlerinden (eğitim, sağlık, istihdam vs.) yararlanılmasının sağlanması amacıyla sürecin tüm aşamalarında rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini de içeren bir programdır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

isminiz isminiz

Tşk aile sosyal bakanım çok tsk aile tuketici bilim öğrencilerini çok mutlu ettiniz seslerini sizlere duyurdular tekler benim oğlum ingilizce puaniyla almanca ogretmenline gircektiki hacettepe ingilizceden almıyonuz yıkılsın bittik ve oğlum hacettepede okumak icin aile tuketici bilimlere kaydoldu ama istege bagli almancaya girdi hacettepe sevdalısı oğlumun düştüğü durum ama gördüm ki evlatlarimizin sesini duymuşsunuz tekler çok tekler sizleri çok seviyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.11.2019 01:22
Zekeriya Zekeriya

NİGDE iskur

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 19.11.2019 22:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.