Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.11.2019 17:45
  • Son Güncelleme: 26.11.2019 10:01

tarafından binlerce personel alımı yapılacak! Makam, taksi ve ...

- İş Kurumu tarafından 415 ilanda 13 farklı kadroda makam, taksi yolcu, alımı yapılacak. Bu alımlarda ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için personel alımları yapılacağı ilan edildi. Tüm Türkiye geneli yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bu açık kadro detaylarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR tarafından binlerce personel alımı yapılacak!

İŞKUR aracılığıyla 11 farklı branş için 415 Şoför alım ilanı yayımlandı. En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği şoför alım ilanlarını tüm yönleri ile ele alıyoruz. İşte o ilanlar ve başvuru şartları... Şoför alımı için İŞKUR'da yayımlanan ilanlara göre 11 kadroda alım yapılacak. İşte o 11 kadro ve o kadrolar için yayımlanan ilan sayıları.

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ


İŞKUR ŞOFÖR ALIM İLANLARI

İŞKUR tarafından yayımlanan şoför alım ilanlarına başvuruda bulunmak için temel hususlarda bazı koşullara haiz olmak gerekiyor. Bu başvuru koşulları alım yapacak firmadan firmaya farklılık gösterir. Ancak genel itibariyle adayların sağlamaları gereken koşullar bellidir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.