Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.11.2019 14:29
  • Son Güncelleme: 16.11.2019 14:31

Komutanlığı 60 ve puanla personel alıyor

Komutanlığı devlet memur alımı yapacak. Bu bağlamda 60 ve 70 puanla alımlar yapılacak. Devlet memuru olabilmek için bazı şartlar vardır. Bu şartları ve detayları haberimizde sizler için verdik. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2019 Yılı Devlet Memuru Alımları Bilgilendirme Kılavuzu Yayınlandı. Yayınlanan kılavuzun detaylarında yer alan başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer tüm detayları okurlarımızla paylaşıyoruz. Yayınlanan kılavuza göre başvurular 25 Kasım 2019 tarihinde başlayıp 5 Aralık 2019 tarihinde sona erecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2019 Yılı Devlet Memuru Alımları Bilgilendirme Kılavuzu Yayınlandı. Yayınlanan kılavuzun detaylarında yer alan başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer tüm detayları okurlarımızla paylaşıyoruz. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayınlanan kılavuzun kapağında "Devlet memuru olmak onurlu bir yaşam tarzıdır. Meslek olarak devlet memurluğunu seçtiğiniz için sizi kutluyor ve başarılar diliyoruz." ifadeleri dikkat çekti.

MEMUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLAR BİR SONRAKİ SAYFADA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.