Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.11.2019 10:07
  • Son Güncelleme: 14.11.2019 10:07

Bekçi adayları heyecanla bekliyor! ne zaman açıklanır? (2019 1. dönem)

için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bekçi adayları katıldıkları son aşama olan sözlü mülakatların sonuçlarına kiltlendi. 12 Ekim'de sona eren mülakatların ardından araştırmalar sürerken, 'nden gelecek müjdeli haber bekleniyor. Peki, 2019 1. dönem ?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, son günlerde en çok aranılanlar arasında ilk sırada geliyor. 2017 yılından itibaren yeniden göreve başlayan bekçilerin kadrosu genişliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 2019 1. dönem kapsamında 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında sözlü mülakatlar gerçekleştirildi. Mülakatların ardından adaylar heyecanla sonuçları beklemeye başladı. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli olmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 ay içerisinde açıklanması düşünülüyor. Buna göre, sonuçların kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR! Memur alımı haberleri için tıklayın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.