Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 08.11.2019 09:41
  • Son Güncelleme: 08.11.2019 09:41

Belediyelere şartsız 2500-4000 lira maaşla sekreter-işçi-büro ve sağlık personeli alımı başvuru şartları

7 şehirde belediyelere en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılıyor. Büro personeli, sekreter, şoför, güvenlik görevlisi, veteriner, hemşire, işçi ve tekniker gibi kadrolara yapılan alımda detaylar haberimizde. İspir Belediyesi bünyesine 1 güvenlik görevlisi, 3 temizlik görevlisi, 1 şoför, 1 büro personeli, 2 kepçe operatörü, 2 beden işçisi, 1 hemşire, 1 mezbaa işçisi ve 1 elektrik teknikeri alımı yapılıyor. İşte 2500-4000 lira maaşla sekreter-işçi-büro ve sağlık personeli alımı başvuru şartları ve detaylar

2500-4000 lira maaşla personel alımı yapılacak!

Farklı belediyelere KPSS'siz personel alımları gerçekleşecek. KPSS şartı olmadan belediyelere en az ilkokul mezunu sekreter, işçi, büro ve sağlık personeli alımı yapılacak. Başvuracak olan adaylar şartları oldukça merak ediyor. Farklı şehirlerde belediyeler bünyesine yapılan personel alımında başvuru detayları takvim.com.tr'de. Örneğin; Aydın Nazilli Belediyesine 1 işletme sorumlusu, 1 garson, 1 çağrı merkezi personeli, 1 röle personeli, 1 mutfak şefi, 3 garson, 1 aşçı yardımcısı alımı yapılıyor.

MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.