Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 06.11.2019 19:54
  • Son Güncelleme: 06.11.2019 19:54

On binlerce aday heyecanla bekliyor! 26. Dönem başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yakın bir süreçte Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımı yapılacağı duyurulmuştu. Başvuruları 14-25 Ekim tarihleri arasında alınan 26. Dönem başvuru sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Başvuru yapan on binlerce aday şimdilerde 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arıyor.

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Başvuru işlemlerini 25 Ekim tarihinde tamamlayan adaylar arama motorlarında büyük bir merakla bu soruya yanıt arıyor. Sonuçlar Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyurulacak. Bu nedenle adaylar Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak duyuruyu bekliyor.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

26. Dönem POMEM başvuru sonuçları hakkında Polis Akademisi Başkanlığı tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Resmi açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.