Bugünkü
Takvim

şartsız ve 60 KPSS ile ! İşte ve 7 belediye

ve üzerinden kamu personeli alım ilanları sürekli olarak açıklanıyor. Bu bağlamda İŞKUR ve DPB kamu personeli ilanları yoğun şekilde vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bugün 7 belediye ilanı yayımlandı. 7 ilanda belediyelere en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. şartı olmadan ve 60 KPSS puanı ile yapılan personel alımlarında başvuru detayları haberimizde. İŞKUR ve DPB 'de yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir.

  • Memurlar
  • 30.10.2019 08:56
  •  - 
  • Son Güncelleme: 05.11.2019 09:18
ABONE OL
İŞKUR ve DPB 7 belediye kamu personel ilanı yayımladı

7 belediye ilanı bugün yayımlandı. İŞKUR ve DPB 'de yayımlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Büro memuru, teknisyen, mühendis, işçi, itfaiye eri kadrolarına yapılan alımda detaylar haberimizde.

İŞKUR VE DPB İÇİN KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İŞKUR ve DPB 'de yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.