Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 23.10.2019 09:18
  • Son Güncelleme: 23.10.2019 09:18

Sözlü mülakat sonuçları heyecanı dorukta! 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

Bekçi adaylarında heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sözlü mülakatların tamamlanmasının üzerinden tam 11 gün geçti. 2019 1. dönem kapsamında yapılacak bekçi alımları için geri sayım başladı. Son aşama olan sözlü mülakatların sonucunda kazanan adaylar göreve başlamak için hazırlanacak. Peki, 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

Sözlü mülakat sonuçları için heyecan dorukta!
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, son günlerde en çok aranılanlar listesinde yer alıyor. Sözlü mülakat sonuçları konusunda araştırmalar gündemdeki sıcaklığını koruyor. 30 Ağustos - 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen mülakatlara katılan vatandaşlar, heyecan içinde bekleyişini sürdürüyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç takvimi belli oldu mu? İşte konu ile ilgili merak edilen her şey...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 30 Ağustos - 12 Ekim'de gerçekleştirilen 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakatlarının ardından sonuçlar için başlayan bekleyiş devam ediyor. Ancak, sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Sonuçların sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafta içerisinde açıklanabileceği öngörülüyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.