Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.10.2019 12:46
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 12:50

21 Ekim güncel iş ilanları: 2019 bekçi ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları neler?

tarafından güvenlik görevlisi ve bekçi alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR'un güncel iş ilanlarını yakından takip eden vatandaşlar, konu ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Yayınlanan son ilanlara göre 53 bin personel alımı yapılacağı bildirilmişti. Bu alımlarda en çok dikkat çekenler arasında bekçi ve güvenlik görevlisi alımı dikkat çekiyor. Peki, 2019 bekçi ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları neler?

İŞKUR bekçi ve güvenlik görevlisi ilanları

İŞKUR güncel iş ilanları yayınlanıyor. İş ve işçi bulmaya yönelik önemli görev alan İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre 53 bin personel alımı yapılacağı öngörülüyor. Bu alımların yanı sıra bekçi ve güvenlik görevlisi alımları dikkat çekiyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, İŞKUR'un resmi internet adresi üzerinden ya da İŞKUR müdürlüklerinden müracaat edebilecekler. Peki, 2019 bekçi ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları neler? İşte 21 Ekim İŞKUR bekçi ve güvenlik görevlisi ilanları...

İŞKUR BEKÇİ ALIMI İLANLARI

İŞKUR üzerinden istihdam edilmek üzere bekçi alımı ilanı yayımlandı. İlanlara başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, kurumun internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR müdürlüklerinden öz geçmişleriyle beraber başvurularını gerçekleştirebilir.

İŞKUR BEKÇİ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

BEKÇİ BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Bunun yanında sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.