Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 22.10.2019 08:59
  • Son Güncelleme: 29.10.2019 10:07

BİM, ŞOK ve Migros üzerinden personel alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan yeni iş ilanlarına göre Türkiye genelinde mağazaları bulunan, Migros, Şok Mağazaları ve Bim Mağazalarına tecrübe şartı olmadan kasiyer, reyon görevlisi, satış temsilcisi kadrolarında personel alımı yapılacak. ŞOK şubelerinde görevlendirmek üzere 14 ilde işçi alım yapılacak. İşte ŞOK güncel işçi alım ilanları... Her bir ilan altında başvuru ekranına ait linkler verildiği gibi, aynı zamanda tüm bu ilanları görüntüleyebileceğiniz ana sayfaya ait link haber içeriğinde belirtilmiştir.

BİM, ŞOK ve Migros İŞKUR üzerinden personel alımı yapacak!

İŞKUR personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda Türkiye'nin en büyük marketleri olan ŞOK, BİM ve Migros için personel alımları yapılacak. Türkiyenin 81 il ve 900 ilçesinde toplamda 7 bin 280 mağazası bulunan her hafta aktüel ürünler satışı gerçekleştiren, BİM mağazalarının İŞKUR üzerinden açıkladığı çok sayıda iş ilanı bulunuyor. Buna göre 80 personel alımı gerçekleştirilecek.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.