Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.10.2019 10:59
  • Son Güncelleme: 19.10.2019 10:59

Bekçi adayları sözlü mülakat sonuçlarına kilitlendi! 2019 ne zaman açıklanacak?

için araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. 2019 1. dönem kapsamında sözlü mülakatlara katılan bekçi adayları, sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Polis Akademisi'nin duruları yakından takip ediliyor. Peki, 2019 1. dönem ?

Bekçi adayları sözlü mülakat sonuçlarına kilitlendi!

Bekçilik sözlü mülakatları 30 Ağustos - 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarının 2019 1. dönem sürecinde son aşama olan sözlü mülakatların sonuçları bekleniyor. Son verilere göre, Türkiye genelinde 70'i kadın 21 bin 311 çarşı ve mahalle bekçisi görev yapıyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte tüm detaylar...

2019 1. DÖNEM BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona edi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafa içerisinde açıklanabileceği konuşuluyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.