Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.10.2019 18:21
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 18:21

Uzman çavuş ve astsubay alımı başvurusu nasıl yapılır? KKK, DKK, HKK güncel personel ilanları nelerdir?

Hayalindeki mesleği icra etmek isteyen yüz binlerce kişi Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanları yakından takip ediyor. Belirli tarihler aralığında Milli Savunma Bakanlığı tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görevlendirmek üzere uzman erbaş, astsubay ve subay alımı yapılıyor. Peki, uzman çavuş ve astsubay alımı başvurusu nasıl yapılır? KKK, DKK, HKK güncel personel ilanları nelerdir?

Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

Uzman erbaş alımına dair ilanlar belirli tarihler aralığında Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanıyor. İlanlarla Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na sözleşmeli er, uzman erbaş, astsubay ve subay alımları yapılıyor. Bu kapsamda vatandaşlar uzman çavuş ve astsubay alımı başvurusu nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor. Peki, KKK, DKK, HKK güncel personel ilanları nelerdir?

GÜNCEL MSB PERSONEL TEMİN İLANLARI NELERDİR?

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından muvazzaf astsubay alım ilanı yayımlandı.

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

Mustafa Gültekin Mustafa Gültekin

Ben de istiyorum benide çağırsinlar seferberligim var ben de istiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 17.10.2019 20:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.