Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.10.2019 20:00
  • Son Güncelleme: 14.10.2019 20:00

başvuruları başladı! YSK hangi illerde personel alıyor? İlana başvuru şartları neler?

ilanı bir süre önce Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana başvurular bugün başladı. İlanda yer alan bilgilere göre 2 mühendis, 7 çözümleyici, 5 programcı, 2 teknisyen, 2 bilgisayar işletmeni, 17 veri hazırlama kontrol işletmeni, 5 şoför, 2 sekreter, 1 santral memuru, 1 kaloriferci ve 10 hizmetli; taşra teşkilatlarına da 153 zabıt katibi ile 48 hizmetli alımı yapılacak. Peki, YSK hangi illerde personel alıyor? İlana başvuru şartları neler?

Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı yapıyor!

Yakın bir zamanda Yüksek Seçim Kurulu personel alımına dair detaylar Resmi Gazete'de yayımlandı. Merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 255 personel alımı yapılacağı belirtildi. İlana başvurular 14 Ekim ve 21 Ekim tarihleri arasında yapılacak. İlana başvuruda bulunacak olan adaylar şimdi YSK hangi illerde personel alıyor sorusuna yanıt arıyor. İşte ilanda yer alan bilgiler...

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILIR?

YSK'nın internet sitesinde (www.ysk.gov.tr) yer alan müracaat formunun elektronik ortamda doldurulması suretiyle yapılacak başvurular 14 Ekim tarihinde saat 09.00'da başlayacak ve 21 Ekim günü saat 17.00'de sona erecek.

Başvuru işlemini uygun şekilde tamamlayan adaylara sistem tarafından otomatik olarak başvuru kayıt numarası verilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.