Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.10.2019 09:20
  • Son Güncelleme: 12.10.2019 09:20

Bekçi adayları dikkat! 2019 ne zaman açıklanacak? Tarih açıkandı mı?

için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sözlü mülakatlar bugün sona eriyor. Polis Akademisi'nin takvimine göre 2019 1. dönem sözlü mülakatların 12 Ekim'de tamamlanacağı bildirilmişti. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, 2019 ? Bekçilik sözlü mülakat sonuç tarihi açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi tarafından 2019 yılı 1. dönem bekçi alımlarında son aşama olan sözlü mülakatlar gerçekleştiriliyor. Bekçi olabilmek için heyecanlı bekleyişini sürdüren adaylar için gerçekleştirilen sözlü mülakatlar 12 Ekim'de yani bugün sona eriyor. Gözler, Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli habere çevrildi. Peki, 2019 bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sözlü mülakat sonuç tarihi açıklandı mı? İşte konu ile ilgili detaylar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erecek. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.