Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 08.10.2019 10:32
  • Son Güncelleme: 08.10.2019 10:32

açıklandı mı? 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

konusunda meraklı bekleyiş sürüyor. 2019 1. dönem bekçi alımında sözlü mülakatlara katıln vatandaşlar, sonuçları görüntülemek istiyorlar. Peki, açıklandı mı? 2019 1. dönem ? İşte konu ile ilgili detaylar...

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımları devam ediyor. Son zamanların en çok ilgi gören meslekleri arasında yer alan bekçilik için vatandaşlar heyecan içinde. 2019 yılı 1. dönem bekçi alımları için başvuru yapan adaylar yazılı sınavın ardından spor mülakatlarına katıldı. Bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylar 30 Eylül itibarıyla sözlü mülakatlara katılıyorlar. Peki, bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.