Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 07.10.2019 08:56
  • Son Güncelleme: 07.10.2019 08:56

ne zaman açıklanacak? 2019 1. dönem bekçilik mülakat takvimi

heyecanla bekleniyor. Bekçi olabilme umuduyla başvuru yapan adaylar son aşama olan sözlü mülakatlara katılıyor. Adaylar, Polis Akademisi tarafından gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, 2019 1. dönem ? Tarih belli oldu mu?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi tarafından bekçi alımları devam ediyor. 2019 yılı 1. dönem bekçi alımında son aşama ola sözlü mülakatlar 30 Eylül'de başladı. Sözlü mülakatların tamamlanmasına kısa süre kalırken sonuçlar için araştırmalar başladı. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuç tarihi belli oldu mu? İşte o konu hakkında detaylar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.