Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 05.10.2019 13:16
  • Son Güncelleme: 05.10.2019 13:16

2019 1. dönem ne zaman açıklanacak? Tarih açıklandı mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakatları gerçekleştiriliyor. Mülakatlara katılan adaylar heyecanla sonuçları beklemeye başladı. Gözler sonuç takvimine çevrildi. Peki, 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat için tarih açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 30 Eylül'de başlayan bekçilik sözlü mülakat süreci devam ediyor. Bekçi olabilme umuduyla başvuru yapan ardından yazılı sınava katılan adaylardan başarılı olanlar spor mülakatlarına katıldı. Bu aşamayı da başarıyla tamamlayanlar sözlü mülakatlara katılmaya hak kazandı. Son aşama olan sözlü mülakatlar 12 Ekim'de sona erecek. Şimdi ise sonuçların açıklanacağı tarih, en çok aranılanlar arasında yer alıyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat için tarih belli oldu mu? İşte konu ile ilgili detaylı bilgiler...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.