Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.10.2019 14:40
  • Son Güncelleme: 04.10.2019 14:40

için tarih belli oldu mu? 2019 1. dönem bekçilik mülakatları ne zaman açıklanacak?

heyecanla bekleniyor. tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında son aşamaya gelindi. 2019 bekçilik sözlü mülakatları 12 Ekim'de tamamlanacak. Mülakatlara katılan adaylar sonuçları bekliyor. Peki, Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu? 2019 1. dönem bekçilik mülakatları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu? Son zamanların en çok ilgi gören meslekleri arasında yer alan bekçilik için vatandaşların bekleyişi sürüyor. Polis Akademisi tarafından 2019 yılı 1. dönem bekçi alımlarında yazılı sınavın ardından spor mülakatlarını da başarıyla tamamlayanlar sözlü mülakatlara katılıyor. 30 Eylül'de başlayan sözlü mülakatlar 12 Ekim'de tamamlanacak. Peki, Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu? 2019 1. dönem bekçilik mülakatları ne zaman açıklanacak? İşte cevaplar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.