Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 03.10.2019 19:50
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 21:18

açıklandı! işlemi nasıl yapılır?

12 Eylül tarihinde başlayan 23 Eylül'de sona eren nın başvuru sonuçları için heyecan sona erdi. Orman Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada OGM sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. Başvuruda bulunan adaylar şimdi işlemi nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor.

OGM personel alımı sonuçları açıklandı!

Başvuruları geçtiğimiz haftalarda sona eren Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı Orman Genel Müdürlüğü'ne yapılacak olan personel alımı sonuçları heyecanla bekleniyordu. İlana başvuru yapan binlerce kişinin beklediği Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Peki, OGM personel alımı sonuçları sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte cevabı...

OGM BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sonuçlar http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile sorgulanabilecek. Ayrıca posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır. Sözleşme imzalamaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Genel Müdürlüğümüze başvurması gerekmektedir.

OGM BAŞVURU SONUÇLARI SORGULAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.