Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 23.09.2019 19:41
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 19:41

için son gün! OGM başvuruları nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

başvuruları 12 Eylül Perşembe günü başladı. Personel alımı hakkında bilgi edinmek isteyen binlerce aday Orman Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları hakkında araştırma yapıyor. OGM alımı kapsamında bin 150 orman mühendisi, 2 bin 700 orman muhafaza memuru, şoför gibi pozisyonlarda görev yapmak üzere bin 146 sözleşmeli personel ile toplam 4 bin 996 personel alımı yapılacak. Peki, OGM başvuruları nasıl yapılır? OGM personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte alım sürecine dair merak edilenler...

OGM personel alımı için son gün! Başvurular nasıl yapılır?

Orman Genel Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. İlana başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar alım hakkında detayları merak ediyor. 12 Eylül'de başlayan OGM personel alımı başvuruları 23 Eylül tarihinde yani bu gece saat 23:59'da sona erecek. Başvuru için son saatler yaklaştı. Peki, OGM personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte merak edilen detaylar...

BAŞVURU İÇİN SON SAATLER YAKLAŞTI

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.