Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 24.09.2019 09:36
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 13:43

iki hafta içinde 28 bin daimi işçi alımı yapacak!

24 Eylül personel alımı iş ilanları! İŞKUR 15 gün içerisinde tam 55 farklı meslek gurubundan toplamda 27 bin 633 daimi işçi ve nitelikli personel alımı yapacak. Alınacak işçiler yerleştirilen iş yerlerinde daimî olarak görevlendirilecektir. En fazla işçi alımı beden işçisi, temizlik, kasiyer, müşteri temsilcisi, şoför, tekstil işçisi, sanayi üretim elemanları gibi alanlarda olacaktır.

İŞKUR 27 bin 633 daimi işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Türkiye genelinde işçi alımları yapacak. İki hafta içinde binlerce vasıflı ve vasıfsız eleman alacak. İŞKUR, en geç 15 gün içerisinde müracaat kayıtlarını yapanların başvurularını değerlendirerek ilgili iş yerine yönlendirecektir. Sizlerde derhal ilanlara bakabilir ve kriterinize uygun iş ilanına anında online olarak kayıt yapmış olursunuz.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.