Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.09.2019 14:31
  • Son Güncelleme: 21.09.2019 14:31

Son dakika: tarihi açıklandı mı? 2019 EGM yapılacak?

ları ile ilgili son dakika gelişmeler yakından takip ediliyor. Bekçi olabilme umuduyla hazırlıklarını sürdüren adaylar son aşama olan sözlü mülakatlara katılacaklar. Peki, 2019 1. dönem açıklandı mı? yapılacak? Detaylar haberimizde...

Bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat ne zaman yapılacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi (PA) tarafından gerçekleştirilen bekçi alımları sürecinde heyecan dorukta. 2019 1. dönem bekçi alımlarında sona gelindi. Yazılı sınavın ardından tamamlanan fiziki yeterlilik aşaması ile birlikte adayların heyecanı daha da arttı. Şimdi ise sıra sözlü mülakat aşamasında. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı? Bekçilik sözlü mülakat ne zaman yapılacak?

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik sözlü mülakat için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 1. dönem yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi.

Sözlü mülakatların 2019 Ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

POLİS AKADEMİSİ DUYURULAR SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.