Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.09.2019 09:24
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 09:24

Okullara güvenlik, başvurusu nasıl yapılır? 20 Eylül personel alımı başvuru şartları!

() personel alım başvuruları iş arayışı bulunan vatandaşlar tarafından merakla bekleniyordu. Yakın bir süreçte İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre okullara yla ilgili sürecin İŞKUR'un kapsamına dahil edildiği duyurulmuştu. Gözler bir süredir ilanlar için İŞKUR'dan yapılacak olan açıklamadaydı. On binlerce vatandaşın merakla beklediği müjde İŞKUR'dan geldi. Yapılan açıklamayla İŞKUR TYP başvurularının başladığı duyuruldu. İŞKUR kayıt işlemini kolayca yapabilmeniz için kurumun sunduğu 2 farklı kayıt seçeneği bulunuyor. Peki 20 Eylül başvuru şartları nedir? Okullar güvenlik, başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR TYP okullara güvenlik ve hizmetli alımı yapıyor!

İŞKUR TYP ile okullara güvenlik, hizmetli alımı ilanı yayınladı. Bu bağlamda binlerce kişi alımı yapılacak. İŞKUR TYP aracılığıyla okullara güvenlik personeli alımı ilanları iş arayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Her yıl binlerce vatandaşla iş istihdamı sağlayan İŞKUR'dan beklenen müjdeli haber geldi. İŞKUR TYP personel alım başvuruları başladı. Başvuruda bulunacak olan adaylar şimdi İŞKUR TYP aracılığıyla okullara güvenlik alımı başvuruları hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, okullar güvenlik, hizmetli alımı başvurusu nasıl yapılır? İş arayışında iseniz "İş Arayan" kısmındaki "Üye Ol" seçeneğine tıklamalısınız. İş arayanlar vatandaşlar İŞKUR'un internet sitesinden ya da en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü'nden sisteme üye olup kendine uygun işe başvurabilmektedir

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.