Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.09.2019 09:03
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 09:03

MEB bekleniyor! 2019 ne zaman açıklanacak?

ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarında görev almak isteyen adaylar sonuçları beklemeye başladı. Konu ile ilgili son gelişmeler neler? ne zaman açıklanacak? Ücretli öğretmenlik sonuçları nasıl öğrenilir?

Ücretli öğretmenlik sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı, 2019 yılı ücretli öğretmenlik başvurularını 29 Ağustos - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında e-Devlet sistemi üzerinden aldı. MEB'e bağlı okullarda ücretli öğretmen olarak görev almak isteyen adaylar, son gelişmeleri yakından takip ediyor. Peki, ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Ücretli öğretmenlik sonuçları nasıl öğrenilir? İşte detaylar...

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 29 Ağustos - 6 Eylül 2019 tarihleri arasında başvurusu alınan ücretli öğretmenlik sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sonuçları kısa sürede erişime açılması bekleniyor.

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak. Adaylar sonuçlarına MEB'in resmi internet adresi üzerinden ulaşabilecekler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.