Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.09.2019 11:20
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 11:20

25. Dönem POMEM PÖH başvuruları başladı! Kadın PÖH alımı başvuru şartları neler? Başvuru nasıl yapılır?

Polis Akademisi tarafından 25. Dönem için ilan yayınlanmış, adaylar heyecanlı bekleyişe geçmişti. 500 kadın PÖH alımı için başvuru süreci başladı. Yayınlanan ilan ile birlikte şartlar da belli oldu. Peki, 25. Dönem POMEM PÖH başvuruları nasıl yapılır? Kadın PÖH alımı başvuru şartları neler? İşte ayrıntılar...

POMEM PÖH alımı için başvurular başladı!

POMEM PÖH alımı başvuru şartları neler? Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen PÖH alımları için başvurular başladı. 500 kadın PÖH alımı için başvuru süreci devam ederken yayınlanan ilanda adaylarda en az ile mezunu şartı arandığı bildirildi. 2019 PÖH alımı ile ilgili detayları yazımızda derledik. Peki, 25. Dönem POMEM PÖH başvuruları nasıl yapılır? Kadın PÖH alımı başvuru şartları neler? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

25. Dönem KADIN PÖH ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kadın PÖH alımı için başvurular 17 Eylül'de başladı. Adaylar 27 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Başvuru yapacak adaylar, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecekler.

Söz konusu alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecek.

Şartlar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.