Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.09.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 27.09.2019 12:09

heyecanı

seferberliğine son hız destek veren Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar ile binlerce görevlisi alımı yapılıyor. Türkiye genelindeki pek çok kuruma ilköğretim mezunu olmak şartıyla güvenlik görevlisi alınacak. Sizde haber detayında yer alan ları linkine tıklayarak, kendinize uygun alanda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR en az ilköğretim mezunu güvenlik görevlisi iş ilanları!

İŞKUR personel alım ilanlarına tüm hızıyla devam ederken yeni iş ilanları gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda İŞKUR en az ilköğretim mezunu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Güncel yayınlanan ilanda en az ilköğretim mezunu olmak koşulu ile silahlı/silahsız 2 bin güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Vardiyalı çalışmaya müsait olan adaylar güvenlik görevlisi alımı için başvuruda bulunabilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.