Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.09.2019 09:27
  • Son Güncelleme: 24.09.2019 17:18

55 bin personeli alımı için açıklama yapıldı

bünyesine 2023 yılına kadar ihtiyaç doğrultusunda ı yapılmaya devam edecek. PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik yaptığı bir açıklamada 55 bin personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın hemen ardından PTT 2019 neler? PTT personel alımı ne zaman? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

PTT 5 bin personeli alımı ne zaman yapılacak? Açıklama yapıldı

PTT 2019 personel alım şartları neler? PTT personel alımı ne vakit? Gibi soruların yanıtları PTT bünyesinde görev almak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun bir halde araştırılıyor. PTT bünyesine 2023 yılına kadar ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapılmaya devam edecek. PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik yaptığı bir açıklamada 55 bin personel alımı yapılacağını açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.