Bugünkü
Takvim

personel alımı yapıyor! başvuruları ne zaman, şartları nelerdir?

tarafından istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Söz konusu ilana başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, başvuruları ne zaman yapılacak? nelerdir? İşte hakkında bilgiler...

  • Memurlar
  • 16.09.2019 00:26
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 00:26
ABONE OL
Orman Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor!

12 Eylül tarihinden itibaren OGM personel alımı başvuruları başladı. Başvuruların başlamasıyla birlikte ilana başvuruda bulunacak olanlar büyük bir heyecanla Orman Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Bin 150 orman mühendisi, 2 bin 700 orman muhafaza memuru, şoför gibi pozisyonlarda görev yapmak üzere bin 146 sözleşmeli personel ile toplam 4 bin 996 personel alımı için heyecan sürüyor. Peki, OGM personel alımı başvuruları ne zaman, başvuru şartları nelerdir?

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.