Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.09.2019 17:30
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 17:33

OGM 1146 sözleşmeli personel alımı yapacak! başvuru şartları nelerdir?

tarafından yayımlanan ilana göre bin 146 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuruda bulunmak isteyen pek çok kişi şimdi Orman Genel Müdürlüğü bin 146 sözleşmeli personel alımı hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, Orman Genel Müdürlüğü bin 146 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte başvuru şartları...

OGM 1146 sözleşmeli personel alımı yapacak!

Orman Genel Müdürlüğü yayınladığı ilanda bünyesinde görevlendirmek üzere bin 146 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen binlerce vatandaş şimdi merakla Orman Genel Müdürlüğü bin 146 sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak sorusuna yanıt arıyor. İşte OGM sözleşmeli personel alımı başvuru şartları...

OGM PERSONEL ALIM BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.