Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.09.2019 09:13
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 16:39

kamu ilanları: Kamuya 15 bin 29 personel yapılacak

resmi sayfasında 9-10 ve 11 Eylül tarihlerinde kamu ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda kamuya binlerce memur ve yapılacağına yer verildi. Kaymakam, mühendis, büro memuru, akademik personel, destek personeli, işçi, doktor, sağlık personeli, kadrolarına yapılan alımlar haberimizde.

DPB kamu ilanları: Kamuya 15 bin 29 personel memur alımı yapılacak

DPB ilanları Eylül ayı itibari ile yayınlanmaya başladı. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde onlarca kamu ilanı yayınlandı. Biz de takvim.com.tr olarak , farklı kamu kurumlarına yapılacak personel alımı için ilanları bu başlık altında derledik.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.