Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.09.2019 01:57
  • Son Güncelleme: 11.09.2019 02:19

personel alımı başvuruları ne zaman? OGM başvuru şartları nelerdir?

bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 bin personel alımı yapılacağının duyurulmasıyla birlikte gözler alım sürecine çevrildi. Başvuruda bulunmak isteyen on binlerce aday başvuru hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu kapsamda arama motorlarında başvuruları ne zaman yapılacak sorusu çok araştırılıyor. Peki, OGM başvuru şartları nelerdir?

OGM personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'na yapılacak olan personel alımına dair detaylar merakla sorgulatılıyor. Duyurunun ardından ilana başvuru yapmak isteyen pek çok kişi süreç hakkında detayları araştırıyor. Peki, OGM başvuru şartları nelerdir? İşte alıma dair detaylar ve başvuru sürecine ilişkin bilgiler...

BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.