Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.09.2019 09:24
  • Son Güncelleme: 11.09.2019 09:24

1 hafta içinde işçi alacak! alımı başvuru şartları!

İş Kurumu tarafından bugün yayınlanan alım ilanlarında göre Türkiye genelinde toplamda 10 bin 79 vasıflı ve vasıfsız olarak daimi işçi alımı yapacak. Bu yayınlanan işçi alım ilanları en az okuryazar, ilkokul, ilk ve ortaöğretim mezunu adaylarına göre belirlenmiş olup, başvurular 'un resmi web sayfası üzerinden online yapılacaktır. İŞKUR tarafından yapılan bildiride, 1 hafta içerisinde binlerce kişiye fabrika, üretim tesisleri, imalat sanayi ve daha birçok alanda istihdam edileceği belirtildi. İşte ayrıntılar… Her bir ilan altında başvuru ekranına ait linkler verildiği gibi, aynı zamanda tüm bu ilanları görüntüleyebileceğiniz ana sayfaya ait link haber içeriğinde belirtilmiştir. Bu ilanlara tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve bu ekrandan e-devlet şifrenizi kullanarak İŞKUR şubelerine gitmeden kolaylıkla online başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR ilkokul mezunu 10 bin 79 daimi işçi alımı yapacak!

İŞKUR ilkokul mezunu personel alımlarına devam ediyor. İŞKUR üzerinden 10 bin 79 daimi işçi alımı yapılacak. İşçi alımları vasıflı veya vasıfsız olarak gerçekleştirilecek. Bu bağlamda İŞKUR 2 bin 474 iş ilanı yayınladı. Bu ilanlara göre, her tür okur düzeyden kişiler iş başvurusunda bulunabilecekler. İşçi alımları en fazla İstanbul, Ankara, İzmir ilinden yapılacak olup, Türkiye'nin 68 şehrinde yapılacaktır. İşçilere verilen maaşlar her bir alanda değişiklik göstermekle birlikte maaşlar kişinin vasfına göre belirlenmektedir. Bu anlamda iş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Peki İŞKUR ilkokul mezunu 10 bin 79 daimi işçi alımı başvuru şartları nedir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.