Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.09.2019 11:57
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 11:57

? 2019 Polis Akademisi'nden bekçilik sözlü mülakat duyurusu geldi mi?

Bekçilik sözlü mülakat takvimi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında son aşamaya gelindi. Yazılı sınavın ardından spor mülakatlarını tamamlayanlar sözlü mülakata katılacak. Peki, ? 2019 Polis Akademisi'nden bekçilik sözlü mülakat duyurusu geldi mi?

Bekçilik sözlü mülakat ne zaman?

Bekçilik sözlü mülakat ne zaman? Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi tarafından 2019 1. dönem bekçi alımı sürecinde son viraja girildi. Büyük bir heyecanla başvuru yapan adaylar yazılı sınava katıldı. Sınav sonuçlarına göre bir sonraki aşama olan spor mülakatlarına katılmaya hak kazanan adaylar bu aşamayı da başarıyla tamamladıktan sonra sözlü mülakat takvimini beklemeye başladı. Şimdi gözler, gelecek müjdeli haberde. Peki, 2019 Polis Akademisi'nden bekçilik sözlü mülakat duyurusu geldi mi? Bekçilik sözlü mülakatı ne zaman? İşte ayrıntılar...

EKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik alımında son aşamaya gelindi. Yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi. Sözlü mülakatların eylül ya da ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.