Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.09.2019 14:09
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 14:09

24. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 3 bin ?

24. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 3 bin kadın polis alımı için gerçekleştirilen 24. Dönem POMEM sözlü mülakatlar 9 Ağustos'ta tamamlanmıştı. Gözler Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli habere çevrildi. Peki, 24. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 3 bin ?

24. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

24. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 24. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) kapsamında polis alımına başvuru yapan adaylar, ön sağlık kontrolü ve spor aşamasını tamamladıktan sonra 30 Temmuz - 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında sözlü mülakatlara katıldılar. Sonuçları heyecanla bekleyen polis adayları, Polis Akademisi'nden gelecek duyuruyu bekliyor. Peki, 24. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 3 bin kadın polis alımı ne zaman? İşte konu ile ilgili detaylar...

24. DÖNEM POMEM SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

24. Dönem POMEM kapsamında 3 bin kadın polis alımı gerçekleştiriliyor. Büyük bir heyecanla sözlü mülakata katılan kadın polis adayları, sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Ancak sonuçların hangi tarihte açıklanacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan 25. Dönem POMEM duyurusunun ardından 24. Dönem sözlü mülakat sonuçlarının kısa sürede açıklanacağı düşünülmeye başlandı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.