Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 08.09.2019 21:30
  • Son Güncelleme: 08.09.2019 21:30

Uzman çavuş, astsubay ve yapılacak mı? 2019 MSB güncel personel ilanları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesinde yer alan komutanlıklara bu yıl içerisinde alım yapılıp yapılmayacağı Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev almak isteyen vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. MSB tarafından yapılan açıklamalar adaylar tarafından heyecanla bekleniyor. Peki, şu anda MSB güncel personel ilanları var mı? 2019 yılında uzman çavuş, astsubay ve yapılacak mı? İşte detaylar...

Uzman çavuş, astsubay ve subay alımı yapılacak mı?

Yüz binlerce kişi Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesinde yer alan komutanlıklarda uzman erbaş, astsubay ve subay olmanın hayalini kuruyor. Bu kapsamda adaylar heyecanla yapılacak açıklamalara odaklanırken yayımlanacak ilanları da yakından takip ediyor. Uzman çavuş, astsubay ve subay alımı yapılıp yapılmayacağı merak konusu. Peki, MSB güncel personel ilanları nelerdir? İşte merak edilen detaylar...

UZMAN ÇAVUŞ, ASTSUBAY VE SUBAY ALIMI YAPILACAK MI?

Son olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na uzman erbaş alımı ile Jandarma subay öğrenci alımı yapıldı. Bu yıl içinde yapılacak personel alımıyla ilgili henüz açıklama yapılmadı. Şu anda güncel bir personel alım ilanı bulunmuyor. İlan yayımlanır yayımlanmaz anlık olarak haberimizin içinde yer alacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.