Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 07.09.2019 15:15
  • Son Güncelleme: 07.09.2019 15:15

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? EGM 83. Dönem ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak?

83. Dönem Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 25 Ağustos'ta gerçekleştirilen sınava katılan adaylar, konu ile ilgili araştırmalara devam ediyor. Peki, 83. Dönem ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

83. Dönem ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak?

83. Dönem ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Özel Güvenlik Görevlisi alımları devam ediyor. Bu kapsamda 83. Dönem sınavı 25 Ağustos'ta gerçekleştirilmişti. Sınava katılan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi heyecanla bekliyor. Peki, 83. Dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

83. ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik sınav sonuçlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Sonuçların hangi tarihte açıklanacağı belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.