Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 07.09.2019 12:16
  • Son Güncelleme: 07.09.2019 12:16

açıklandı mı? 2019 1. dönem yapılacak?

heyecanla bekleniyor. Bekçi olabilme umuduyla sınava katılan adaylardan başarılı olanlar spor aşamasına katılmıştı. Bu aşamayı da başarıyla geçenler sözlü mülakatlara katılacak. Peki, Bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçilk sözlü mülakat ne zaman yapılacak?

Bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı? Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bekçi alımları hız kesmeden devam ediyor. Son zamanların en çok ilgi gören meslekleri arasında yer alan bekçilik için adaylar heyecan içinde. Yazılı sınavın ardından başarılı olanlar fiziki yeterlilik aşamasına katıldı. Bu aşamayı başarıyla tamamlayan adaylar sözlü mülakat için çalışmalarını sürdürüyor. Peki, 2019 bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat ne zaman yapılacak?

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik alımında son aşamaya gelindi. Yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi. Sözlü mülakatların eylül ya da ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.