Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 06.09.2019 18:35
  • Son Güncelleme: 06.09.2019 22:55

başvuruları ne zaman? personel başvuru şartları nelerdir?

5 bin personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen pek çok kişi ilan hakkında araştırmalarını sürdürüyor. kapsamında 1146 sözleşmeli personel, 2700 orman muhafaza memur ve 1150 Orman Mühendisi alımı yapılacak. Peki, OGM personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? başvuru şartları nelerdir? İşte ilana dair merak edilen detaylar...

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı yapacak!

OGM personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yaklaşık 5 bin personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan duyuruyla birlikte ilana başvuru yapmak isteyenler Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı başvuruları hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte adaylarda aranan o şartlar...

PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59'da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan başvuru şartlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.