Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 30.08.2019 16:22
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 16:22

başvuruları ne zaman son? 2019 E Devlet ücretli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır?

başvuruları devam ediyor. E Devlet üzerinden gerçekleştirilen ile birlikte adaylar heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Başvuru yapacak adaylar başvuruların ne zaman biteceğini araştırıyor. Peki, ? 2019 ile ücretli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır?

Ücretli öğretmenlik başvuruları ne zaman son?

Ücretli öğretmenlik başvuruları ne zaman sona eriyor? Milli Eğitim Bakanlığı ücretli öğretmenlik alımı için başvurular 29 Ağustos'ta başladı. Başvuru işlemlerini gerçekleştiren adaylar sonuçları heyecanla beklerken, henüz başvuru yapamayanlar başvuruların son gününü araştırıyor. Peki, Ücretli öğretmenlik başvuruları ne zaman son? 2019 E Devlet giriş ile ücretli öğretmenlik başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar...

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI NE ZAMAN SON?

29 Ağustos'ta başlayan ücretli öğretmenlik başvuruları 6 Eylül'da sona eriyor. Başvurular 6 Eylül 2019 tarihinde değerlendirmeye alınacağından dolayı bu tarihten itibaren yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Ücretli öğretmenlik başvuruları e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sahipleri, e-Devlet'e giriş yaptıktan sonra 'Milli Eğitim Bakanlığı/Ücretli Öğretmenlik Başvurusu' başlığına tıkladıktan sonra gerekli adımları takip ederek başvuru işlemlerini gerçekleştirecekler.

tıklayarak, başvuru formunda yer alan bilgilerini teyit ederek ileri butonuna tıklayacak. Tercih aşamasında ise mezun olunan okul kapsamında birden fazla mezuniyet bilgisi tercih edilebilecek.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.