Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 31.08.2019 09:17
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 16:27

5 bin personeli alımı ne zaman yapılacak? Açıklama yapıldı

Binlerce aday tarafından 5 bin alım ilanı heyecanla bekleniyor. PTT 5 bin kamu personeli alımı kapsamında adaylarda şartı aranmayacak. İlanın ne zaman yayımlanacağı araştırılırken bir açıkama yapıldı. PTT bünyesinde çalışma hayali kuran kişiler arama motoru üzerinden sıklıkla araştırma yapıyor.

PTT 5 bin personel alımıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. PTT kamu personeli alımına ilişkin açıklama yapıldı. 2019 yılında yapılacak personel alımının , 2018 yılında yapılan alımda eksik kalan kadroların da eklenmesi ile birlikte yapılacağı aktarıldı.
PTT'de personel alımında ise bazı şartlar var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.