Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 31.08.2019 09:25
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 16:00

44 şehirde şartsız büro memuru alacak!

İzmir, İstanbul, Ankara olmak üzere 51 şehirde şartsız 525 büro memuru alımı yapılacağını bildirdi. Büro memuru alımı yapan kurumlar arasında Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü'de bulunmaktadır.

İŞKUR KPSS şartsız büro memuru alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR tarafından yayınlanan memur alımı yapan kamu ve özel kurum iş ilanları oldukça popüler oldu. Bu anlamda İŞKUR kamu kurumlarına ve özel kurumlara yüzlerce personel ve memur alımı gerçekleştirecek. 31 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamuya personel alımı için iki yeni ilan yayımlandı ve büro elemanı işe büro işçisi alımı yapılacağı ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.