Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 30.08.2019 18:00
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 18:00

! 2019 ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak?

83. Dönem Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 25 Ağustos'ta gerçekleştirilen Özel Güvenlik sınavına katılan adaylar sınav soruları ve cevaplarını görüntüleyebilecekler. Peki, nasıl görüntülenir? 2019 ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak?

83. Dönem Özel Güvenlik sınav soruları ve cevapları yayınlandı

83. Dönem Özel Güvenlik sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 25 Ağustos'ta gerçekleştirilen Özel Güvenlik 83. Temel Eğitim ve 59. Yenileme Sınavı'nın ardından sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başladı. Sınava katılan adaylar sınavda işaretledikleri şıkların doğruluğunu teyit etmek için soru ve cevapları görüntülemek istiyor. Peki, 83. Dönem Özel Güvenlik sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? 2019 ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ayrıntılar...

83. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 29 Ağustos'ta sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Sınava katılan adaylar, soru ve cevapları Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi internet adresi üzerinden görüntüleyebilecekler. Aşağıdaki line tıklayarak katıldığınız sınavın soru ve cevaplarına bakabilirsiniz.

ÖZEL GÜVENLİK 83. TEMEL EĞİTİM VE 59. YENİLEME EĞİTİMİ SINAVI SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik sınav sonuçlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Sonuçların hangi tarihte açıklanacağı belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.