Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 30.08.2019 12:06
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 15:48

TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

TYP (Toplum Yararına Programlar) kapsamında İŞKUR TYP başvuru tarihi ve alımlar merak ediliyor. İŞKUR'un en çok rağbet gören TYP programı sayesinde her yıl binlerce kişi geçici iş sahibi oluyor. Gözler şimdi TYP başvuru tarihlerine çevrildi. İŞKUR'dan yapılacak açıklama yakından takip ediliyor. Ancak henüz başvuru tarihlerine ilişkin bir açıklama yapılmadı.

İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

İŞKUR TYP başvuru tarihi merak ediliyor. Henüz başvuru tarihi ile ilgili İŞKUR'dan açıklama gelmedi. Ancak Toplum Yararına Programlar kapsamında 275 kişinin istihdam edileceği duyuruldu. Adana Yüreğir'de istihdam edilecek 275 kişi başvurularını internet ortamında gerçekleştirecek. İşte detaylar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.